Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA IŞIKLARIN KENDİ KENDİNE KAPANMASI

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilimga
Merhaba Kahin hanim size bir sorum var gercekten cok onemli olmasa sormazdim. Odamda yalnizken yorgani falan uzerime ceksem ya da gozlerimi kapasam acik olan isik yani lamba sönüyor evdekilere sordum siz mi kapattiniz diye yok diyorlar zaten girmediklerine de eminim diger odalarin isiklari sonmuyordu 2-3 gundur oluyor bu kafayi mi yiyorum zaten psikolojik olarak cokuntudeyim cok eminim kahin hanim isigi acik birakip yataga girdigimde kapandigina cevap bklyrm lutfen.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Işıkların kendi kendine kapanması.. Fiziksel olarak imkansız bir durumun gerçekleşmesi de imkansızdır. Bu cevap sizi rahatlatmayacak ama doğru olan budur. Eğer cinlerden, diğer boyut varlıklarından ya da benzer şeylerden şüpheleniyorsanız bunu yapabilmelerinin imkansız olduğunu da bilmelisiniz. Onların madde dünyasına etkileri yoktur. Ancak siz bu yaşadıklarınızı aslında bu madde dünyasında yaşamıyorsunuz. Paralel evrenler ya da diğer boyut dediğimiz, hayallerin, korkuların tezahür ettiği başka bir gerçeklik alanı var. Çoğu kez, maddi dünyayı, aynen, olduğu gibi orada yaratırız. Bunu yaratan biziz, sonrasında korku öğelerini yaratan da biziz ve korkan da biziz. Bilinçaltı insanlara neler neler yapabiliyor bir bilseniz. Karabasanlar da çoğu kez, böyle oluşuyor. Çözüm nedir diye sorarsanız, bir süre yalnız yatmayın derim. Ayrıca kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacağından duaları ihmal etmeyin uyumadan önce. Ve asıl önemlisi kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA