Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İŞ YERİNDEN ÇAĞIRILMAK

29.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Umut dünyası
Eski çalıştığım yerden işe çağırdılar gittim fakat o gün vardiya cok kalabalık diye beni tekrar yolladılar yarın gelirsin dediler evde beklerken ilkokul öğretmenim bize geldi fakat beni tanımadı bizde oturdu konustuk ama kendimi hatırlatmadım tanıması için en son bi tane esnafta çıraklık gibi getir götür işleri yapıyodum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir iş umudu doğacak ama sonrasında ileri bir tarihe ertelenebilir. Kendinizi ispat etmek için gayret göstermiyorsunuz; yeteneklerinizi ön plana çıkartmayıp gizliyorsunuz ve anlaşılmayı bekliyorsunuz. Oysa ki kendinizi odağa koymalısınız; şöyle düşünün, hayat sizin iyiye devinmeniz için dönüyor. Her yaşanan sizi daha tecrübeli biri haline getiriyor. Önemli olan o tecrübeleri ve yetenekleri ortaya koyabilmeniz. Yoksa her daim çevrenizdekilerden bir adım geride olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA