Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İŞ TEKLİFİ ALMAK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Davet sonrası birilerinden 2 iş teklifi alıyorum,gerçekte emekliyim iş aradıgım yokişlerden birisi evime yakın vodafone bayiymiş digeride at çifligi ben diyorumki atlardan anlamam hemde evime uzak rahmetli babamda diyorki servis yokmu gülüyorum bende.evime geliyorum bir odasında eski erkek arkadaşım var kendisi muteahhit sembolde olabilir odada bir sürü kablolar takılı .ama bir tanesi ucu boşta kardeşim onu ortadan kalksın diye duvara tutturmuşbende onu söküyorum.erkek arkadaşımın karısıda geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi kısmetleri içeren teklifleriniz var. Belki bir iletişime geçmeniz ya da bir muradınız için girişimde bulunmanız söz konusu olabilir. Ama siz girişim yerine telefonla irtibat kurmayı yeğleyeceksiniz. Sonrasında bir müteahhit ile iş yapmaya çalışabilirsiniz. Belki de irtibat kuracağınız kişi bir arsayı değerlendirmenize yardımcı olacak kişidir. Belki de bir iki ayrı kişi ile aynı konuyu görüşeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA