Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNŞAATA ÇIKMAK

21.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SADE
Merhaba ,öncelikle annemin ruyalarına çok guvenirim ve ona istihare yaptırmıştım. Ben anneme o beni seviyor mu diye sorarmısın istiharede demiştim oda sabah namazı vaktinde ruyasında akşam bir inşaatta demir merdivenlerden yukarıya çıktığımı yanimda kendisinin ve arkamızda sevdiğim çocugun olduğunu benim peşimden geldiğini takip ettiğini gördüğünü söyledi ben yorumlayamadım o yüzden size yolluyorum teşekkur ederim iyi gunler dilerim :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ilişkinin lokomotifi sizsiniz. Siz idareyi ele alır, yol gösterir, ilişkide başı çekerseniz hedeflediğiniz birlikteliğe kavuşursunuz. Bu rüya erkeğin pasif biri olduğunu gösteriyor ama sizi izlemeye hazır. Eğer birlikte değilseniz, birlikte olmak için bu teklifi sizin yapmanız gerekecek. Ondan beklemeyin yapmaz. Ve sonrasında, her adımda, her gelişmede, her zaman ilk adımı atan siz olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA