Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İNEĞE ÇARPMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
MerhabaRüyamda üniversitenin tuvaletine girdim lavobada ayaklarımı yıkadım 3 kişi ile bir arabanın içindeyim ortalarinda oturuyorum yollarda çok hızlı gidiyor 2sefer tam araba bir yere çarpacakken yada takla atacakken kurtuluyoruz bu tamamen Allahtan diyerek hafif ağlayarak uyandım.Ailece eşimim kullandığı arabadayız güzel bir ineğe çarpıyor bizi eve bırakıp sahibine kefaret ödemeye gidiyor evimizin girisi çok geniş sanki ev gibi köşede saksıda bitki yerde kilim, evin içini görmedim.TŞKR ediyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anladığım kadarı ile iki ayrı rüya var. İlki başkalarının idaresinden yaşadığınızı haber veriyor. Genellikle kendi fikirleriniz yerine çevrenizdekilerin aklı ile hareket ediyorsunuz. Neyse ki ilahi güçler sizi koruyor da zarar görmüyorsunuz. İkinci rüya eşinizin büyük bir para kaynağına zarar vereceğini haber veriyor. Bu kaynak sizinle ilgili değil, bir başkasının parasına zarar vermek söz konusu. Bu durumdan ailecek hepiniz etkilenebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA