Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İNCİR AĞACININ ALTINDA YATMAK

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Neşem
Kahin Hanım merhaba,on aylık kadar tatlı bir erkek bebeği bana bırakıyorlar bende mama yedirip seviyorum daha sonra bir incir ağacının altında beyaz bir yatakta yatıyorum evren isminde bayan arkadaşım hadi kalk iş ayarladım sana bekliyorlar sözleşme imzalıycaksın deyip pembe tükenmez kalem veriyor gri kazak var üzerimde sol tarafı kesik muska sallanıyor düşmesin diye geri içime sokuyorum,teşekkür ederim,sevgiler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir beklentiniz sonuçlanacak, çok güzel bir haber alacaksınız. Bu haber bir girişimle ilgili ve beklentiniz de yoldan gelecek bir sonuca bağlı. Arkadaşlarınızdan sonucu alınca çok sevineceksiniz ama radikal bir karar vermeniz gerekecek. Mutlu olduğunuz için karar vermekte zorlanmayacaksınız. Bu sevinciniz ve elde edeceğiniz sonucu herkese anlatmayın da göze gelmeyin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA