Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İMKANSIZ SEVGİLİ İLE ÖPÜŞMEK

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kedicikk
Merhaba benim barışmamızın imkanlar dahilinde olmadığı bir eski sevgilim var.Her neyse rüyamda arkadaşlarımız bizi bir şekilde aynı eve getiriyorlardı.ilk önce uzunca süre birbirimizin yüzüne bakmadık sonra da aynı odaya düştük.yine bir sessizlikten sonra ben kendisini o da beni uzun uzun öptü ve akabinde kavga etmeye başladık.birbirimize bağırıp çağırdıktan sonra odayı terk etti.iyi mi kötü mü bilemedim.görmenin ve öpmenin sevinciyle uyandım ama içim bir garip.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada imkansız sevgili ile öpüşmek.. Bu bir bilinçaltı rüyası, haberci değil. Onunla bir arada olamazsınız ama onu seviyorsunuz. Anladığım kadarı ile bir arada iken de mutlu olamıyorsunuz çünkü öfkeniz, sevginizi yeniyor. Bazen anlamsız sevgiler yaşar insanlar; niye sevdiğini bile bilmeden sevmeye devam ederler. Karşınıza yeni biri çıkana kadar bu tutku devam edebilir. Neyse ki yeni bir aşk eskisinin üstünü örtebiliyor. Umudunuz bu yönde olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA