Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İLANI AŞK DUYMAK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kuş
Tanışıklığım olmayan ama tanıdık birini gördüm yanıma oturuyordu sonra merhaba diyor tanışıyoruz el sıkışıyoruz hatırladın mı beni diyordu evet diyordum neyse sonra ayakkabılarımız aynı gibi diyor rüyamda ikimizinde ayağında biri beyaz biri yeşilimsi bi çift ayakkabı vardı yan yana getiriyoruz gülüyoruz filan yakındık sonra bana sana aşık oldum filan diyordu şaşıyorum.Sonra tanımadığım kızın biri benim siyah montumu üstüne giyip gidiyor ben de dövüyorum onu.ama üstüme beyaz mont giyiyorum sonra.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal alandan tanıdığınız ama dünya üzerinde henüz rastlamadığınız biri ile karşılaşacak, tanışacak ve aşk yaşayacaksınız. Biri sizin sevgilinizi elinizden aldı ise siyah mont onu temsil ediyordur. Sizin elinizden almakla iyi etmiş. O iyi biri değilmiş. Gönlünüz boşalınca tertemiz bir aşk yerini bulacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA