Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İLAHİ KAPILARDAN GEÇMEK

26.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ma3543
Etrafı selçuklu mezarı olan bir yereTAHMİNİM VAN-GEVAŞgidiyorum.orada 7kız çocuğu beyazlar içinde sanki melekve herbiri bir kapının önünde duruyor.1. kapıya gidiyorum.kızın elini öpüyorum ve kız bana " Bu sevgi kapısı sen derecesi daha yüksek olan 2.kapıya git orası sana daha uygun diyor".2. kapıda aynı 1. kapı gibi davranıyorum ve bana bu doğruluk kapısı derecesi daha yüksek olan 3.kapıya git,3,4,5,6, kapılarda da aynı şekilde davrananıyorum.7. kapıya geldiğimde ise beklemem söyleniyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhun, dünya yaşamı ile katettiği bir ilahi yol vardır. Aslında yaşadığımız hayatlar, geçiştir. Bir kapıdan, diğerine uzanan törpülenme sürecidir diyelim. Siz ruhun katetmesi gereken yolların sonuna gelmişsiniz. Yedinci kapı, üstatlar kapısıdır. Geçmek zordur, belki onlarca yaşam, törpüleniş, başkalarına faydalı olmayı gerektiren süreçler aşılmalıdır. Ruhunuz, olgun ve yaşlı. Dünya amacınız artık eğitilmek değil, eğitimdekilere yardım etmektir. Yaşamınızı buna göre planlayın, insanlığa yardımcı olmanız, tarafsız, adil ve yüce gönüllü davranmanız gerekiyor. Bu yaşamınızın amacı budur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA