Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İHTİYARLAMAK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Ev kimin evi bilmiyorum tavandan aşağıya bir tane örümcek iniyordu kedide onu yakalamaya çalışıyordu örümcek tekrar yukarıya çıkmaya çalıştı bizde eşimle beraber izliyorduk sanırım kedi yakalayamadı örümceği Belimin oldukça inceldiğini gördüm alt ve üst taraflarım gayet kiloluydu.52 yaşında olmama rağmen kendimi yaşlanmış gördüm gözlerim görmüyor siyah gözlük takılı elimde baston hafif kamburum çıkmış tahmini 70 yaşımda falan sanırım.Hayırdır inşallah eğer bir anlamı varsa yorumlarsanız seviniri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maddi sorun kapıda olabilir. Gerekli önlemleri almış olmanıza rağmen yine de dikkat etmeniz gerekir ve hatta bu rüya bu konuda bir uyarı olabilir. Yaşananlar sizin dayanma gücünüzü zorlayabilir. İhtiyarlamanız aniden üzülebileceğiniz konusunda uyarıdır. Aman dikkat edin, paranıza sahip çıkın, ya da ertlenmiş bir borç konusunda tüm tedbirleri aldığınızdan emin olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA