Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA İĞNE OLMAK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ılgazlı
Merhaba rüyamda bana on on beş yaşlarında çocuklar sadırı yor sonra içlerinden biri üzerime 2 tane siyah köpekle saldırıyor ve köpeğin ağzının içine yumruğumu sokuyorum daha sonra gidiyorlar elimin baş parmağında 1 damla kan görüyorum ve o arada 2 genç kız görüyorum onlara veteriner soruyorum ve beni veterinere götürüyorlar orada bana bir hemşire tetanos iğnesi yapıyor tam hatırlamıyorum ama sanki ağzımdan azı dişimden yada baş parmağımdan?tşkler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının dostlarından zarar göreceksiniz. Siz güçlü birisiniz ama bu durum sizi aşabilir. Bu nedenle dostlarınızla aranız bozulabilir ve birini kaybedebilirsiniz ama neyse ki yeni arkadaşlıkların kapısını açacak bu süreç size. Yeniden eski durumunuza dönmek için bazı acıların yaşanması gerekiyor. Bu sürece bir mecburiyet olarak bakın ve sabırla geçmesini bekleyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA