Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA İÇİNE CİN GİRMESİ

06.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaren
Rüyamda babaannem ile dedeme fincanda çikolatalı süt götürüyorduk. Köy yolunda ilerlerken evin bahçesinden girmek için bir oarktan geçmemiz gerekti. Parltan geçerken birden salıncaklar babaannemin alnına çarptı. Sonra babaannem bana arkamı gösterdi birden arkama döndüm ve bana sallanıyolar dedi. O sırada içime cin girdi. Görüntüler tersine döndü. Bacaklarım boşaldı. Çığlık atmaya başladım ve uyandım. Bu rüya ne anlama geliyor beni çok etkiledi lütfen yardımcı olun teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku rüyaları haberci olmazlar. Rüya sıradan ve belki de haberci bir rüya iken korku merkeziniz aktive olmuş ve bir kabusa dönüşmüş. Cin, başka boyut varlıklarına verilen bir isim. Ve asla bu boyutta var olamazlar. Öğrenilmiş korkular zaman zaman bu şekilde kabuslar yaratabiliyor. Bu arada rüyanın başı babaannenizi ve dedenizi mutlu edecek bir yardım yapmak isteyeceğinizi söylüyor. Birinin ruhsal sorunları babaannenizi üzebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA