Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HURMA DAĞITMAK

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
MerhabaRüyamda akrabalar var kurban bayramı için kurban kesilecek ortaklar ayarlanıyor ben de ortağım masaya poşet poşet hurma koydum herkes alsın diyorum birisinin buz dolabını temizledim buzları attım birden iskele gibi bir yer işyerinden bi amir elinde liste kurbana ortak olduğum için bana biraz zoraki sende gel diyor elimde bir ip suya düştüm sonra çok kolaylıkla yüze yüze Amir'in yanına çıktım amir şaşırdı Türk bayrağı vardı gerçekte resmi kurumdan işten çıkarıldım evliyimTŞK ediyorum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya malınızdan, paranızdan başkalarına dağıttığınızı, inançlarınızın gereklerine yerine getirdiğinizi söylüyor. Bu nedenle eski sorunlarınız ortadan kalkacak. Güvendiğiniz bir durum suya düşmüş ama merak etmeyin ve pes de etmeyin. İlahi güçler sizin yanınızda; yeniden bir devlet işine gireceksiniz, istemeseler de sizi çağırmak zorunda kalacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA