Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaso
Dışarıdan evime gelirken kapımın açık olduğunu gördüm eve girdiğimde alakasız şekilde kendi babamla eşimin ayrı yaşadıkları babası içki içiyorlardı kapının açıl olduğunu söyleyip farkında olmadıkları için kızdım. Sonra hemen eşime baktım iç odada yatıyordu. Diğer odaya baktığımda hırsız olduğunu gördüm yüzü maskeli ve hemen üzerine atladım biraz boğuştuktan sonra bi şekilde kaçtı yatmaya gittim biraz sonra gene sesler geldi ve baktığımda hırsız gene gelmiş elinde bişeyle üzerime atladı uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her iki ailedeki babalar düşüncesizce davranışları ile sizi kızdırıyorlar ya da kızdıracaklar. Eşiniz bu duruma aldırış etmiyor ama siz kaygılanıyorsunuz. Ailenize yönelik kıskançlıklar bu düşüncesizlikler yüzünden ortaya çıkabilir. İyi yönden bakın. Hiç farkında olmadığınız insanların gerçek yüzleri ortaya çıkacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA