Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HİÇ TANIMADIĞIMIZ İNSANLARI GÖRMEK

01.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karakız
Rüyamda iki bayanın evlerine mektup gelmesiyle bi adrese gidiyorlar ikiside bana benzemiyor bir eve geliyorlar merdivene çıkınca bir adam tarafından sürükleniyorlar bir odaya hapsediliyorlar kaçış planı yapıyor biri lavabonun içinden bir alt geçit olduğunu fark edip kaçıyor peşine takılıyor adam son gücüyle koşuyor bi evin penceresine yaklaşıyor pencerenin köşesinde kuran-ı Kerim var pencereden atlarken kuran yere düşüyor koşuyor ayakları tutmamaya başlıyor diğer kıza ayaklarım tutmuyor diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Böyle rüyaların iki nedeni oluyor. Ya bu rüya sizin geçmiş yaşamlarınızdan birine ait bir anının, şimdiki yaşam bilgilerinizle birleşmesinden kaynaklanmıştır ya da ara boyuta, yeni ölenlerin katına çıkıp, oradaki hayallerin içinden geçmişsinizdir. İkinci seçenek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Eski yaşamlarımızı yeterince derin uyku halinde hatırlayabiliyoruz bazen. Anılar genelde ölüme yakın zamanlara ait oluyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA