Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HİÇ BİLMEDİĞİMİZ BİR YERDE OLMAK

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Riki
Rüyamda hiç tanımadığım bi eve girdim ve evde beşikte yatan çocuğu kaçırmaya çalışıyodum evin içinde karşıma bi kadın çıktı kadını ittim yere düştü ve kafasına vuruyodum 3 4 kez sonra boğrak öldürüyodum kadını kadın öldü sonra bebeğin eşyalarını topluyodum bebeği kucağıma almıştım sonra kadının yerde yattığı odaya benzin döküp yakmıştım sonra bebeğide alıp evden çıkmıştım bebeğin cinsiyetini hatırlamıyorum ama çok güzel bir bebekti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen, çok derin uyku halinde, bilincin alt kademelerinde geçmiş yaşamlarımıza ait anıları hatırlarız. Bu tür rüyalarda, ortamlar, kişiler yabancı olurlar. Bizler dünyaya gelirken geçmiş yaşamlarımıza ait anılar ruhun belleğinden geçici olarak silinir çünkü her yaşam yeni bir sınavdır. Ancak bazen ortak bilince bağlanarak geçmişte iz bırakan anıları hatırlıyoruz. Bunu bir de derin hipnoz esnasında yapabiliyoruz. Siz de geçmiş yaşamlarınızdan birine ait, önemli bir anıyı hatırlamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA