Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HER YÖNE NAMAZ KILMAK

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen D
Tanımadigim bir kadin fakat ruyada taniyorum. Kapalı salon duz koyu renkli yer şu filmlerde dans provalarini gosteren yer gibi. Işık aydınlatıyor. Evet yer mor ve ötesinin oyun bozan klibindeki dans eden kizin yeri . Kadın soyunup çırılçiplak tekbir getirmeden heryonde 1 rekat kılıyor bak her yonde oluyor diyor. Durdurmaya calisiyorum secde etmeye devam ediyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her yöne namaz kılmak.. Çıplaklık bu dünyaya ait bir gerçeklik, üst boyutlarda bedenler yok, ara boyutta ise ruhlar istedikleri şekle bürünürler. Rüyamda tanıyordum dediğinize göre bu bedendeki ruhu tanıyorsunuzdur. Ruh size, klişelere bağlı kalmadan yaşamanın ve istemenin gerekliliğini anlatıyor. Bu dünyada dine ait pek çok kuralı da biz koymuşuz. Çoğu kutsal kitaplarda olmayan ritüeller. Namaz, aslında diğer boyutlarla iletişimdir. Üst boyuta sesini duyurma ya da enerji alışverişini sağlama aracıdır. Bu rüyada bir simge. Rüya size kurallara bağlı kalmadan, istemeyi ve oluşturmayı; yaşamınızı yeniden inşaa etmeyi öğrenmeniz gerektiğini söylüyor. Siz isteyin, her türlü şekilde evren size karşılık verir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA