Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAYVAN GÜBRESİ GÖRMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayltkn
Rüyamda buyuk bahçeli bi evde oldugumuzu ,o evde yasiyormusuz.bahcenin içinde eşek ve başka bir ahir hayvani vardı.sonra eski eşim evlenmis karisi ve küçük çocuğuyla ortalar.cocuk kız mı erkek mi net deil.eski eşim bana karşı çok ilgili .boynundan öpüyor. Ben mesafeliyim.erkek kuzenimde orada.sonra yerde büyük hayvan diski görüyorum.ust üsteydi .bana bulaşmıyor sadece görüyorum.kuzenimle eski eşime orayı giderken temizlemeleri gerektiğini söylüyorum.ruyami yorumlarmisiniz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnatlaşarak mı ayrıldınız bilmem. Ancak ikinizin anılarında da çekişmeleriniz var. Eski eşiniz belki de yakında evlenecektir. Çünkü bahçe ve ahır yeni evi temsil eder. Ancak bu evlilik iyi gitmeyecek. Sorunlarını duyacaksınız. Belki de sorunları evlenmeden önce başlar ve siz yine duyarsınız. Eski eşiniz yaşadıklarından sonra sizi mumla arayabilir. Kuzeniniz eşinizle görüşüyorsa onun da sorunları yakınen takip etmesi olasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA