Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAVUZDA BİRİNE SARILMAK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Lena
Rüyamda derin bir havuzda birine sarılıyorum ellerim sırtında kendimi çok ama çok huzurlu hissediyorum yüzünü görmüyorum bile sadece tanıdığım birine benzettim sonra kimsenin onu görmesini istemedim başka bir havuza sarılmayarak ama ellerimi sırtından çekmeden bir şekilde gittik ama o havuzun suyu diğer havuz gibi derin değildi başka bir havuza gittik yine suyun yüksekliğini beğenmeyip ilk havuza geri dönerken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Havuz kaderdir. Kaderinizde olan birine sarılmışsınız ama onu henüz tanımıyorsunuz. Zaman içinde, ileride onu tanıyacaksınız ve ruhunuz onunla sarmaşacak. Genelde bize huzur veren ruhlar kendi ruh aileminizin üyeleri olurlar. Bu dünya sanal bir gerçeklik, bizim asıl dünyamız ruhsal boyutta ve orada bizim gerçek ailemiz var. Bu ailenin üyelerini, dünyevi yaşamımızda bize yakın bazı rollerde tanıyabiliriz. Aslında genelde çevremizde pek çok aile üyesi bulunur. Ancak biri sizin gerçek ruh eşiniz. Onu yakında tanıyacak olmalısınız, rüyanız bunu gösteriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA