Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTAYI DOKTORA GÖTÜRMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sahra
Merhaba.Rüyamda bir akrabamı ziyarete gidiyordum.Büyük bir sitede oturuyordu,yanımda annemde vardı beraber gitmiştik.Binaya girdiğimizde bir hasta çıkmıştı karşımıza.Tekerlekli sandalyede oturuyordu adam ve dizinde de beyaz bir bez vardı.Bu sitede doktor varmış beni ona götürür müsünüz demişti.Bizde kabul etmiştik.Beraber asansöre binip en üst kata çıkmıştık.Bir kaç kez çıkıyorduk ama doktorun olduğu kata ulaşamıyorduk birtürlü.Farklı katlara çıktığımızda hepaynı yol çıkıyordu.ona giden yol yktu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Akrabanızın mahallesi bir sembol. Sorunları olan birine annenizle yardım etmek isteyeceksiniz. Diz sorunları genelde hayata dayanmadaki güçlükleri temsil eder. Ancak bu olay sizi aşabilir. Bu kişinin sorununa çare bulamayabilirsiniz. Hem onun için hem de sizin için zaman kaybı yaşanabilir. Bu nedenle yardım taleplerini değerlendirirken bu konuda tecrübeli olmadığınızı göz önünde bulundurun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA