Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTANIN İYİLEŞMESİ

31.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şendil
Rüyamda benim yatak odamda ,yatağımda annemi ve küs olduğu gelinini yatarken gõrüyorum annem kalkıyor, yengem kafasını yorganın içine sokmuş uyuyordu gerçek hayatta annem yaşlı ve hasta ama ben, onu daha genç ve göğüslerini büyük ve dik olarak olarak görüyorum normalde, annemin göğüsleri büyük, yıllar önce ölen babamın kapının yanından sesini duyuyorum anneme diyorki, çok çektirdin bana zamanında.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hasta ve yaşlı kişilerin iyileşmesi bazen vefatı simgeler. İyileşme ruhun, yaşlı ve hasta bedenden kurtulduğu için kendini dinç hissetmesinden kaynaklanan bir görünümdür. Gelininiz aynı aileden olmasına rağmen hastalığa kayıtsız olabilir, bilmiyormuş gibi davranabilir. Oysa ki bu aile ile yatak bağı var yani evli. Babanız haklı mı bilmiyorum, ilişkileri nasıldı. Ama eğer haklı ise anneniz bu yüzden acı çekecek hastalık yaşıyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA