Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA HASTANEDE OLMAK

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaresiz
Rüyamda bir hastanedeyim.tanımadığım bayan doktorlar ve doktorlarn yanında oturan yıllardır görüşmediğimiz aile dostumuz var. Bu dost doktor değil ve ben doktor olmuş diye şaşırıyorum, Hastaneden çıkarken merdivenleri yukarı doğru çıktık ve o kapının önüne geldiğimizde dostumuz bana oyuncu olduğunu söyledi. Daha sonra sokaktan biraz aşağıya indiğimde yine uzun süredir görmediğim 2 kuzenimi gördüm bana azar azar meyve sebze verirken eski sevgilim elinde poşetlerle ordan geciyodu bana surat asti k
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin hastalığını ya da hasta birinin iyileştiğini duyabilirsiniz. Aile dostunuz sadece bir sembol. Bu sembolü rüyaya yerleştirince kendi sağlığınızla ilgili bir doktordan olumlu gelişmeler duyabilirsiniz. Eski tanıdıklarla karşılaşacağınız ve konuşacağınız bir süreç yaşayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA