Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTA BİRİNİ GÖRMEK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Mrhba, rüyamda bir arkadaşımın babası sağlık ocağında yatiyordu. arkadaşım öğretmen ama beyaz önlük giymisti. Babası çok ağır hastaydi ve başı kalabalıkti.bende etek çeket gitmiştim ve ağladım.Bu arkadaşım üniversiteden ve yıllardır görüşmüyoruz . Yine üniversiteden bir arkadaşım gelmiş annesinden yemek istedi ve diğer arkadaşlarımın adını saydı fakat beni katmadi.Gerçek hayatta bu arkadasimdan haber bekliyordum.merak ettim nedir anlamı, tşkler .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haber beklediğiniz hangisi? Yine üniversiteden bir arkadaşınız kimin annesinden yemek istedi? Yazdığınız rüyaları göndermeden önce bir kez okuyun; anlaşılır olmazsa yorumlar da anlamsız olur. Babası hasta olan arkadaşınız sadece bir sembol olabilir. Onun ismi ile ya da başka bir özelliği ile birini temsil etmesi söz konusu ise böyle birinden hastalık haberleri alıp üzülebilirsiniz. Okul arkadaşlarınızın bulunduğu bir grupta daha önce dışlanmışsınız ya da kendinizi öyle hissetmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA