Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASIR ÇANTA GÖRMEK

18.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen narin
Merhaba, Rüyamda eski sevdiğim adamın hayatındaki kadınla bir videosunu görüyorum..kadının babasının yanında çocuk gibi oturmuş olarak duruyor, adamın yanında ne kadar aciz olmuş diyorum bende..Daha sonra bulunduğum evde kapı çalıyor, Birisi bana 3 tane siyah şık hasır çanta hediye göndermiş..Büyük çantanın fermuarını açıyorum içinden 3-4 tane çok şık yine hasırdan kurdele şeklinde bel kemeri görüyorum..Bu adam benimle tanışmak için iş yerime gelecekmiş getiren kişide diyor ki, o kişi arapmış , söylediği soyu hatırlamıyorum ama şu soydan geliyor diyor sanırım,bu kadar hatırlıyprum, çanta büyük siyah hasır şeklindeydi...rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim Teşekkür ederim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizle ilgili hala düşünüyorsanız bilinçaltı rüyası olarak yorumlayabiliriz bu rüyayı. Rüyada çanta görmek yakında bir iş ya da yeni bir kariyer arayışına yorulur. Aynı şekilde kemer de iş bağlantısı ya da sözleşmeleri temsil eder.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA