Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAPİSHANEYE GİRMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen flz flo
Rüyamda birisi ile tartışıyorum.Tartışmadan dolayı 4 yıl 2 ay 10 gün mahkeme hapis cezası veriyor.hapse girerken dışardan iki adam içeride yatan oğulları için gözlük ve kalem gönderiyorlar.İçeride hapis yatan bir deniz albay görüyorum.Bana neden içeri girdin diye soruyor.Bende adamın biriyle tartıştım diye bana 4 yıl 2 ay 10 gün hapis cezası verdiler diyorum.Keşke adamı dövüp öyle girseydim diyorum.Hapishane çok rahattı kendimi içeride rahat hissediyoru ama adamı dövmediğim için pişmanlık duyuyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir karar nedeniyle, belirtilen bu süreç kadar bir zaman, bazı şeyler konusunda eliniz kolunuz bağlanacak; karşı koyamayacak, değişiklik yapamayacaksınız. Bundan sıkıntı duymayacağınız anlaşılıyor ama pişmanlıklarınız da olacak. Eğer daha önce hapishaneye girdi iseniz rüya, bilinçlaltı rüyasıdır. Bu durumda yorumu dikkate almayın derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA