Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAMİLELİK HABERİ OLMAK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çagi
Ruyamda eltim bana 3 aylik hamile oldugumu soyledi kobtrole gittin mi neyse daha 1 ay suren var gidersin dedi. Annesi de vardi yanimizda arkama gecip kucuk torununa sarilip hıçkıra hıçkıra agladi. Görmüyordum ama duyuyordum agladigini. Ruyada bana 3 aylik dendi ve bu ruyanin uzerinden 6 ay gecti. Yorumlari okudum sıkıntı olarak tabir ediliyor. Benimse tek sıkıntım eltimin yaptigi riyakarliklar. Acaba hamilelik ruyalarinda 9 ay dolunca sikinti biter mi. Yorumlarsaniz sevinirim çünkü bu riyakarliklari artik takmak istemiyorum bu durumu asmak istiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hamile olmak, sonucu çok güzel olacak bir durum için sıkıntılı bir bekleyiş dönemine gireceksiniz demektir. Bu durum eltinizle ilgili olmayabilir. Eltinizle yaşadığınız süreç sizi biraz yormuş anlaşılan. O kadar çok kafanıza takmışsınız ki bu durum rüyanıza yansımış. Size tavsiyem, bu konuda gerçekten huzursuzsanız kendinizi ondan soyutlayın, görmezden gelin tüm olanları. Onunla mecbur olmadıkça aynı ortama girmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA