Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAKSIZ YERE SUÇLANMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen arzmslm
Merhaba, rüyamda evimin salonunda kanlar içinde yatan birini gördüm ve yanında bıçak vardı cesetin. Yatan kişi liseden arkadaşım bu arada.Bıçağı elime alıyorum. Suç üstüme kalır diye korkuyorum. Sonra bir şekilde ceseti evden dışarı çıkartıyorum. Tekrarda eve geldiğimde başka bir arkadaşımın öldürüldüğünü görüyorum. Rahmetli babamı görüp onunla konuşuyorum. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim diye. Birilerinin sürekli bana işlemediğim suçu yüklemeye çalıştıklarını söylüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haksız yere suçlanmak bir bilinçaltı duygusunun ortaya çıkışından kaynaklanmış. Yaşamınızda sizi çok etkileyen böyle bir suçlanma yaşamışsınız. Belki de çok küçükken yaşadınız ya da en yakınlarınızdan biri yaşadı bu durumu. Ancak rüyadaki öldürülen kişiler başka bir duruma parmak basıyor. Çok değerli arkadaşlarınız varmış ve onları tek tek kaybetmişsiniz yani geride kalmışlar; ya küslükler ya da mesafeler girmiş aranıza. Aslında bunun sorumlusu siz değilsiniz ama bazen neden böyle olduğunu sorguluyorsunuz. Belki de yeniden arkadaş edinmekte zorluklar çekiyorsunuzdur. Her durumda rüyanın tamamı sizin duygularınızla ilgili. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA