Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GÜZEL OLMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hint kınası
Rüyamda elimin bütün parmaklarında bir sürü altın yüzük görüyorum yüzük parmağımda sadece kendi alyansım ve tek taş yüzüğüm vardı. Diğer parmağımda gümüş yüzük görüyorum. Sonra okuldayim öğretmenleri görünce yüzükleri çıkarıyorum çekindim onlardan sadece alyansım kaldı Elimin üstünde hint kinasi vardı siyah renk desenli kendi kinamda da yaptırmıştım birde kndmi çok güzel grdüm sözde abimin düğüne gidyorum abim gerçkte evli oradaki kisiler bana çok güzl olduğumu söyledler saçım kızldi kvırcktı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yüzükler, on parmağında on marifet denilen durumu simgeliyor. Ancak mütevazi birisiniz ve becerilerinizi herkesin gözüne sokmaktan hoşlanmıyorsunuz. Aksine sıkıntılarınızı ön plana çıkarıp, içinizdeki neşeyi gizleyen bir kişiliğiniz var sizin. Vakur duruşunuz başkaları tarafından beğeniliyor ve siz de gönül hoşluğu içindesiniz. Sosyal çevrenizde abiniz dolayısıyla ön plana çıkacağınız gelişmeler olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA