Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜZEL EVDE UYUMAK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı Özbek
Rüyamda oğlumun kiracı olarak kaldığı eve gittim ev gece kondu mahallesinde etrafı metruk binalar ile çevrilmiş ama kendisi dört katlı, beyaz boyalı çok ama çok büyük muhteşem bir bina merdivenden çıkarken bu evin bu muhite yapılmış olması akla, mantığa ters bizim muhitte olsa bir kaç milyon eder ama burada 200-300.000 lira eder diye hayret içinde 2. kata çıktım pencerelerden odaların içlerine bakarken oğlumu yatakta uyurken buldum hadi kalk diye seslenerek uyandırdım, uyandı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuz, beklenmedik bir sektörede ya da beklenmedik koşullarda, müthiş bir maddi şans elde edecek. Aslında gerçekten seçkin bir ortamda bu şansın, paha biçilemez bir değeri olabilir. Ancak oğlunuz daha mütevazi koşullarda elde edecek bu şansı. Yine de şaşırtıcı ve çok güzel gelişmeler bunlar, sevineceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA