Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜNAHKARLIKLA SUÇLANMAK

02.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ilkay selin dmr
Rüyamda:annem, babannem, halam,eniştemtek odalı şimdi bulunduğumuz evdeydik.Bu arada bnim eniştem çok dindardır,halamda öyle..Sonra ben çok kötü bigünah işlemişim ve bu yüzden eniştem bana sürekli sen bi banyoya gel benimle diyoki amacı kulağımı kesmekmiş.O aradada annem ve babaannem uyuyo ama halam oturuyo,bende çok kötü bağırıp ağlayarak direk annemin yanına kaçıyorum uyandırmaya ama eniştem inatla günahkar olduğumu söyleyip kulağımı kesmeye çalışıyordu ve annemle ben engel olmaya çalışıyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ailenizden baskı gördüğünüz ortada. Hem fiziksel hem de ruhsal baskı görüyorsunuz üstelik. Kendinizi günahkar hissetmenize neden oluyorlar. Bu çok kötü bir durum. Rüya, kendinizi cezalandırmayı düşünmenizden kaynaklanmış. Bu haberci bir rüya değil ancak üzerinizdeki baskının hafiflemesi gerektiğini söylüyor bize. Okuyorsanız öğretmenlerinizden destek isteyin; sizin kendiniz iyi hissetmenizi sağlayacak şekilde size yol göstereceklerdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA