Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖRDÜĞÜ RÜYAYI ANLATMAK

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gmze
Arkadasimin Ruyasinda kucuck bi havuzn ustunde dumduz paltosuyla yatmis bi vaziyette duruyormus sonra beni ve bir arkadasimi goruyormus ama beni daha net gormus bana ruyasini anlatyormus diyormus ki ben boyle bi ruya gordum bak tuylerim diken diken oluyor hatta anlatrken diyormus bi taraftan da onumuzde cikilotalar falan varmis boyle havalimna gibi bi yerdeymisiz sanki bi yere gitmek icin arac bekliyormus gibiymisiz gercekte suan benim hazirlandigim sinavi arkadasim kazandi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyayı anlatmak değil ama yormak önemlidir. Anlatmak, bir alt bilinçle bir üst bilinç arasında, uyku esnasında gidip gelmeler nedeniyle yaşanır. Ancak yorum yapmış olsaydı o yoruma rağbet etmek gerekirdi çünkü bu yorumu ruhsal alanda yapmış olacaktı. Gördüklerinin sizinle bir ilgisi yok, neden tüyleri diken diken olmuş, hatırlamaya çalışsın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA