Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖMLEĞİN İÇİNE GELİNLİK GİYMEK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MimOza
Rüyamda Gelinlik Giymişim Gelinliğin ÜstüneDe Beyaz Gömlek Giymişim.arkadaşlarım Bir Odada BenDe Onları Kameraya Çekiyorum.ama Çok Şımarık Hareketler Yapıyorum.gelin Oluyorum DiyeÇok Şımarıyorum.hiç Böyle Şeyler Yapmamıştım Daha Önce Ama Bu Kez DeBen Şımarıcam Diyorum.arkadaşlarımdan Bazıları Ay Nekadar Şımarık Diyorlar Bakışlarından Anlıyorum.bu Arada Annem Mutfakta Kuzenimle Yemek Yapıyor Düğün İçin.salatalık Soyuyorlar.ben Soyucam Diyorum.annemde Şurası Pis O Kısmını At Dedi.soymaya başladım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gömlek içindeki gelinlik, işle, eğitimle ya da maddi konularla ilgili şanslı durumları ve bu durumlar nedeniyle sosyal çevrenizde ön plana çıkmayı temsil eder. Bu gelişmeler gerçekten de sizi şımartabilir. Anneniz ise sizin durumunuzla ilgilenmek yerine, boşuna çaba sarf ettiği şeylerle uğraşıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA