Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKYÜZÜNDE ATEŞ TOPU GÖRMEK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Masal
Havuz kenarında kuzenimle beklerken yağmur yağıyordu sonra kapalı Bi yer ararken gökyüzünden ses Geldi kafamı çevirip gökyüzüne baktım büyük Ateş topu vardı . Sonra bir erkek sesi gökyüzünden konuşmaya başladı Ne konuştuğunu hatırlamıyorum ama kıyametle ilgili birşeyler söylüyordu . koşarken allahu ekber ve Bi kaç Arapça söz tekrarladım . Sağ tarafımda tüm insanlar o sese bakıyordu. Hava kararmıştı Sol tarafımızda cami vardı ama öleceğimi biliyordum. Sol ayağımda terliğim yoktu gece 3 uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vicdan azabınız var ama nedenini bilmiyorum. Ruhunuz bir nedenden kendini suçlu hissediyor. Kendinizi iyi hissetmek için inancınıza sarılıyorsunuz ama diğer günahkarlar gibi cezalandırılmaktan korkuyorsunuz. Elbette ki bu bir bilinçaltı rüyası. Sadece ruhunuzun içinde bulunduğu cendereyi anlatıyor bize. Ancak vicdani yükler ruha çok ağır gelir. Eğer bildiğiniz rahatsızlık hissiniz varsa bununla yüzleşmeyi deneyin. Muhattaplarından özür dileyin mesela. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA