Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖKSEL VARLIKLARLA KONUŞMAK

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BİLGEN
Rüyada Prof.uzman statusunde orta yaslı bir erkekle konuşuyorum. 4 büyük melekten birinin israfil oldugunu biliyorum her 400 yılda bir geldigini o zaman gelmis bu arada ve gelen melegin kefaret bakışının olduğunu söyluyorum. Konuştuğum erkek o özelliğin bütün 4 büyük melekte olduğunu, sadece ona özel olmadığını söylüyor. ınsan slüetinde gelecegini konuşuyoruz ve gelmesini bekliyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Göksel varlıklarla konuşmak.. Gerçekten de Üst boyutlara çıkmışsınız. Tabii sürekli bu konularla ilgili değilseniz. Bu rüya çok önemli bir sürece girildiğinin habercisi olabilir. 400 yıl, üst boyutlarda bir zaman kavramı olabilir. Dünya için çok daha kısa zamanları ya da çok daha uzun vakitleri temsil edebilir. Önemli olan beklenen zamanın gelmiş olması. İsrafil, kıyametin alametidir. Zaten içinde bulunduğumuz devir de kıyametin ta kendisi. İvme kazanmadan hiçbir şey bitmez. Ben rüyayı, iyileşme dönemine giriş olarak yormak istedim. Sanki dünyada bazı şeyler, artık iyiye doğru gidecek ya da ani değişimler yaşanacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA