Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖĞÜSTEN VURULMAK

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kral
Başını Tam Hatırlayamıyorum Göğüsümün Altından kurşunla vuruluyorum Otobüs Kaçırıyorum hastaneye Gitmeye Çalışıyorum yanımda Tanıdğım Bir Abim var Yolda Çevirmeden Kaçıyorum ama ilerde durduruyorlar Üzerimde Ceket Olduğu İçin Kimseye Farkettirmiyprum sonra Dayım Geliyor Beni Biri Gizliden Bırakıyor Kaç diyor Ben Koşuyorum kaçıyorum ilerde Dayımı Bekliyorum sonra Yine Polis ekibi geliyor Bir Arabayı durduruyor Tam bende Kaçim derken gömleğimden kan geldiğini görüp Beni tutuyor Ve orda Kesiliyor..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Göğüsten vurulmak.. Duygularınız incinecek, sizi gönülden yaralayan haberler alacaksınız. Ancak incindiğinizi kimseye belli etmek niyetinde değilsiniz. Belki sadece çok yakınlarınız bilecek. Ancak otorite konumundaki insanların duymaması için özel bir çaba harcayacağınız anlaşılıyor. Ancak her türlü çabanıza rağmen yine de duyulacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA