Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÖÇÜK ALTINDA KALMAK

28.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz 1
Bir erkekle el ele şarkı söyleyerek yürüyorum otobanda.üzerimde mavili bir örtü var rüzgar esiyor tam açılacakken erkek beni kucağına alıyor aşıkmışım ona tam onu öperken bir bakıyoruz deprem olmuş ama hava aydınlık hava beyazımsı evler düzgün şelilde yıkılmış biz hissetmemişiz sonra aileme bakalım diyorum erkekle koşuyoruz annem bir arkadaşım kız kardeşimi buluyorum herkes yaşıyor diyor annemerkek kardeşimi bulamıyoruz bir çocuk o komşudaydı diyor göçük altında kalmış çıkaralım derken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz hayallerinizin içinde yaşarken ailede ya da erkek kardeşinizin hayatında bazı depremler oluyor. Tabii ben rüyayı, erkek kardeşinizinin yetişkin olduğunu düşünerek yorumluyorum. Bu rüya bir uyarı olabilir. Kardeşinizin hayatı ile ilgilenin. Göçük altında kalmak bazı ağır sorunları ve bu sorunlara bağlı, maddi ve manevi çöküşleri temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA