Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GERÇEK OLAYLARI GÖRMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ffunda
Merhaba rüyamda evdeyim ve camımdan içeri bakan yabancılar var. İçeri girmeye çalışıyorlar. Ben sesimi çıkarmıyorum evde kimse yok zannetsinler diye. Kafama zorluyorlar. Sonra o camın önünde içki içmeye başlıyorlar Ve çevreye rahatsızlık veriyorlar. Ertesi sabah rüyamda uyandığımda bir tane yaralı ve bir tane ölü görüyorum orada. İnsanlara zarar vermişler. Evime girmiyorlar, giremiyorlar ... teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen ruhumuz bedenimizden kısmi olarak ayrılır ve genellikle evde ya da eve yakın bölgelerde geziniriz. Aslında bu bir astral seyahattir ancak buna alışkın olmayan ruh bedenden fazla uzaklaşmak istemez. Belli ki pencerenizin önünde gelişen olayları içeriden izlemişsiniz. Eğer gerçekten orada bir ölü ve yaralı bulduysanız durum böyle gelişmiştir. Ancak ölü ve yaralı da rüyada görüldüyse, ikinci rüya birinci rüyadan etkilendiğiniz için görülmüştür. Bu durumda ilk rüya özel hayatınızın dışındaki yaşamı kaos olarak gördüğünüzü ve zarar görmemek için dışa açılamadığınızı söylüyor olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA