Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEMİNİN TAKLA ATMASI

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen RUYADA UÇAN GEMİNİN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK
Bugun ruyamda benim beyaz bir kulem vardi çok yüksekti sonra annemle gezmeye gidiyorduk birisi bize dedki evinizin tepesinde bi şey var dedi amaa bulutardan gözükmüyordu sonra solumuzda bi tane heybetli kocaman bir gemi takla ata ata geldi sonra gemi arkamizdaki denizin üstünde takla atarken içindekiler çiğlik atiyordu en sonunda o gemi geldi üstümüze düşüyordu sonra tam kaçacaktimki annemi almak aklima geldi tam alcaktim annem sandalyede oturuyordu sonra gemikaybolduvegüneşlibiryeregeldiveuyndm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinizi güvenli bir noktada, kötülüklerden uzakta görüyorsunuz. Ancak başkalarının maceraları sizi etkileyecek önümüzdeki günlerde. Onların hayatlarında ters giden şeylerden zarar görmekten korkacaksınız. Sanki biri size, bunun olabileceğini önceden söylemiş. Belki de bu kişi benimdir. Neyse ki zarar görmüyorsunuz, sadece heyecan ve tedirginlikle bu işi atlatacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA