Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEMİNİN KARAYA OTURMASI

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alfer-gazi
Merhabalar eşimle bir gemideyiz gemi karaya oturuyor eşim düşerken ben elinden tutuyorum bir bakıyorum yer yakın aşağıya iniyor.gemi tekrar çalışıyor ben eşime haber veriyorum eşime gemiye gel diyorum çirkin bir kadının elinden tutmuş bununla evlenicem düğünü iptal et diyor kadın çirkin erkeğe dönüşüyor bende nohutlu pilav yapmaya başlıyorum eşim geri geliyor ben tokatliyorum kız bebeğimiz olacakmış sana gortermicem Allah seni şaşırttı diyorum bebek haberi bekliyorum bununlailgilivarmı teşekkü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu evlilik büyük bir heyecanla başlamış ama olmadık şeyler olmuş ve eşinizle aranıza mesafeler girmiş. Neler yaşadınız bilemem ama siz her daim eşinize bağlılığınızı koruyorsunuz. Buna karşın onun sevgisinden ve sadakatinden emin değilsiniz. Başka bir açıdan, eşiniz sizin onayınız dışında bir erkekle ortak bir işe kalkışabilir. Siz başta, bunun hayatında biri mi var diyeceksiniz ama onun niyeti başka aslında. Her durumda aileye giren paradan ya da yatırımlardan siz sorumlusunuz ve eşinizi kendisine getiren, uyaran da siz olacaksınız. Gerçekten de bir kız bebeğiniz olacak gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA