Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEMİDEN DÜŞMEK

02.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ben rumuz
Gemideyim.uzerimde beyaz kısa bir elbise var.normalde kilom var ama ruyada ideal kilodayim.geminin icinde ip gibi bir merdivenden inerken denize düştüm.aciktaydik.deniz üstünde durup yüzmeye başlıyorum.gemi geri gelip beni alıyor.geceydi.deniz durgun.sonra kiyidaydim siyah biri kocaman örümcek şeklinde değişik yaratıklar var uzakta hareketsiz goruyorum ama korkmuyorum.bir araba geliyor.bizim arabaya benzettim içinde kim var acaba derken ve binerken uyandım.hayr olsun insallah
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir macera, hormonlarınızı değiştirerek fizyolojik olarak size iyi gelecek olabilir ama ruhen sıkıntıya düşebilirsiniz sonunda. Neyse ki yeniden her şey düzelecek. Bir aşk macerası güzel başlayıp beklenmedik sıkıntılar çıkartabilir mesela. Bu gelişmeler bazı kötü maddi sonuçlar doğurabilir diye endişeleneceksiniz ama bir şey olmayacak. Siz güçlü bir ruhsunuz. Ayrıca aileniz kararlarınız ve geleceğiniz konusunda size destek olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA