Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEMİDE SAVRULMAK

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilcan
İyi günler rüyamda eşimle beraber sinemaya gidecekmişiz annemde evden çıkıyo ona bekle beraber çıkalım diyorum biz sinemaya giriyoruz birisi annemi biz çıkana kadar yeğenimle bekletmiş annem diyo bizi göndermediler işlerimde kaldı diye sonra ben bir anda kendimi denizde kocaman bir geminin içinde buluyorum bir bayan var kaptan anahtarı almış gitmiş denizde bir savruluyoruz yanımızdan koca koca gemiler geçiyor sonra bir yere doğru tırmanıyoruz gemiyle bembeyaz kum var ben iniyorum kuma ayağım batıyor korkuyorumda yengeç var diye sonra o çıktığımız tepenin ardı bir kasabaymış oraya hemen gidip bilet almaya çalışıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın başı bilinçaltınızın ürünü. Ancak sonrasında, bir kadının idare ettiği bir ekiple bir maceraya atılacağınız anlaşılıyor. Ancak umduğunuzu bulamadığınızı düşüneceksiniz çünkü beklenmedik sorunlar yaşanacak. Bunlar geçici, biraz sabredin. Bu macera sizi zenginliğe taşıyabilir. Zorluklar yaşayacaksınız ama beklentileriniz ve şansınız yüksek olacak. Kendinize bir fırsat yaratın, korkularınızı yenin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA