Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GELİNLİK GİYMEK

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Muruvet
Merhaba, ben bekarım ve hayatımda kimse yok, rüyamda gelinlik giymisim düğünüme yetişmeye çalışıyorum, damadın kim olduğunu da bilmiyorum bu arada. Eski bir arabaya biniyorum Şoför cok kaba beni araçtan atıyor ve ben yürüyerek düğünüme yetişmeye çalışıyorum. Yolda Yürürken yol deniz suyu ile doluyor ve karsi tarafta düğünümü görüyorum, ama yola deniz taştığı icin karsi tarafa düğünümün olduğu yere nasıl geçeceğimi bilmiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelinlik giymek.. Gelinlik giymeniz sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınız, önemli gelişmeler yaşayacağınızı haber veriyor. Ancak bu durumu kendinize faydalı hale getirmekte zorlanacaksınız. Ücreti karşılığında, sizin adınıza akıl yürütecek ya da sizin adınıza hareket edecek insanlardan aradığınız özeni bulamayabilirsiniz. Ayrıca kadersel engellemeler de var. Biraz meşakkatli olacak bu iş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA