Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GELİNLİK GİYMEK

28.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen knur_
Merhaba,rüyamda kendi düğünüme hazırlandığımı gördüm. Gelinliğimi üzerimdeydi çok güzel ve tertemizdi. Tam evden çıkacakken zaten herkes ağlıyordu durun deyip herkesi durdurdum ve kırmızı duvak nerde deyip annemden kırmızı duvağı istedim bi şekilde örtemediler duvağı saçım bozuldu ayna karşısına geçtim şuan aileler görüşmediği için çok sevdiğim ama görüşmediğim bi kuzenim var yanımdaydı "saçım çok kötü oldu yaaa Allahtan fotoğraf çekimi bugün değil" diye ağlamaya devam ettim. Makyajım yoktu bunu söylerken makyajımı da yapayım hemen diye düşünürken zaten olduğunu ve ağladığım için makyajımın biraz aktığını gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tam istediğiniz gibi şeyler olacak ve akrabalarınızın arasında ön plana çıkacağınız gelişmeler yaşayacaksınız ama ondan sonrasında bu durumun sizin istediğiniz şekilde yürümediğini fark edeceksiniz. Tutkularınızı yaşayamayacaksınız, yolla ilgili konular karmaşık bir hal alacak ve dışarıya verdiğiniz intibada sorunlar çıkacak. Ruhsal olarak bu durumdan etkilenebilirsiniz. Bir karar arifesinde iseniz rüyayı yön gösterici olarak değerlendirin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA