Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA GELİNLİK BAKMAK

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ahsen
Slm rüyamda bir aydır ayrı olduğum sevgilimi gordum.birlikte başka bi sehirdeyiz alışveriş yapmisiz ellerimizde posetler var yururken babamla karşılaşıyoruz.babam surda bi gelinlik mağazası var ona bak diyor ben sevgilime söylemiyorum cekiniyorum.ama oda teklif ediyor gir bak diyor.babamla ikisi oturup beni bekliyor ben mağazaya giriyorum çok kalabalık kasada akrabalardan bi kız oturuyor aman beni goesin diyip bir iki gelinlik modeline bakıp çıkıyorum.yanlarna gdyrm.ankaradan alalım diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelinlik bakmak.. Bu kişi ile barışacak ve evlenme hayallerinize geri dönecek olabilirsiniz. Ancak sürekli onu düşünüyorsanız bu rüya bilinçaltı rüyası da olabilir. Başka bir açıdan eski sevgiliniz sadece bir sembol olabilir. Yeni ve evliliğe doğru yol alacağınız biri ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu kişi Ankara'lı olabilir ya da o şehirle bir ilgisi olabilir. Ailenizin de bu ilişkiye onay vereceğini düşüneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA