Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kahin hanım çok acil
İyi günler.Ben iki gece önce rüyamda bir hırsız gördüm fakat ben bu kişiyle konusmusum ve bu hırsız iyi birisi olmaya karar vermiş.Pamuk yiyordu.Sonrasinda evime geliyor ve ben onla diğer hırsızları da iyiliğe ikna edelim istiyorum başta istemiyor sonra kabul ediyor ve biz diğer hırsızları da iyi bir insan yapmaya gidiyoruz.Dun gece evimize gerçekten hirsiz girdi ama hiçbirşey almamış,ben bugün gördüğüm rüyayı hatirladim ilk başta ruyayi gordugumde onemsememistim.Yorumlarsaniz çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Demek ki bir gece sonra evinize hırsız gireceğini hissetmişsiniz. Bir şey almamış olması sizin bu kişiyi iyiliğe davetinizle ilgili. Size kötülük yapmamış adeta. Pamuk yemesi de yüreğinin yumuşadığını haber veriyor. Bence sizin ruhunuz, onun ruhunu etkilemiş ve hırsızın eli varmamış sizden bir çalmaya. Yakın geleceği rüyamızda görebiliriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA