Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEÇMİŞE GİTMEK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dimitri
Merhaba.. bu gece zamanda yolculuk yaptım ve kendi ailemin yanına gittim kendi küçüklüğümü gördüm çok sevdim çok tatlı bir çocuktum abim annem teyzem fakat kimin yanında birkaç dakikadan fazla dursam şimdiki hallerine dönüyordu okuldaki hallerimi çok komik ve bi okadarda huzursuz birşeydi yaşadığım yerin eski hali hiçbirşey yoktu sonra bi para teslimatı vardı at arabasıyla iki kişiyiz yanındaki adamı kandırmaya çalışıyor deste deste dolar ama para etmeyen dolar Ve bende para eden dolardan yarim deste cebime koydum gideceğimiz yada kacacagimiz yer çok kötü bir yoldu ama para teslim ettiğimiz kötü adam yolu gösterdi ve sayın kahin sanırım bu teslimatlı olan rüya ikinci rüya bağlantıyı hatırlayamıyorum çünkü şimdiden teşekkür ederim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaman bir düzlemdir ve geriye, sonsuza kadar gidebilirsiniz. Ancak ileri gidiş sınırlıdır. Geçmişinizi görmeniz o yüzden mümkündür. Okulda bazı huzursuz zamanlar yaşamışsınız. Diğer rüyanız da geçmişle ilgili ancak bu kez başka bir yaşamınıza gitmişsiniz. At arabaları daha eskiyi anlatıyor. Geçmiş yaşamlara ait rüyalar genelde yaşamın bitişine yakın zamanlara ait olurlar. O olayların sonrasında bir nedenden ölmüş ya da öldürülmüş olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA