Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GEÇMİŞ YAŞAMLARA GİTMEK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arya
Şimdi olduğum kişiden nefret ettiğimi söylüyorum. Evimin koridorunda yürüyorum ve çok eskilerde bir eve dönüşüyor daha geniş sonra dışarı çıkıyorum video çeken biri var etrafında dolanıyorum sonra eve giriyorum ve bir galeriye girmiş gibi oluyorum farklı bir yere giriyorum bir adam var o beni geçmişe gönderiyor ilkel yaşamlara orada beni kutsayacak kişinin kutsayacakken bir dalga onu engelliyor karşı tarafa geçiyorum ama geri gönderildiğimde bilincim kapalı ve yüzüm morluklarla dolu aileme veril
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu yaşam ruhunuzda yaralar açmış olmalı. Eski yaşamlarınıza göre çok daha zor bir dünya zamanından geçiyorsunuz. Ruhunuz bundan kurtulmak istemiş ve arınmaya çalışmış olmalı. Ama zaman düzleminde ileri geri gidişler esnasında ruh, nötr duruma geçemez. O nedenle engellenmişsiniz. Morluklar, ruhunuzdaki derin yaraların izleridir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA