Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GAİPTEN GELEN SES DUYMAK

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Endamlı
Namaz kılmak istiyorum iki yaşlı adam kadın namaz yerini gösteriyor camide sonra gidiyorlar kapının ağzında köpek var bağlı boğazı ama köpek uslu gibi görünürken sağ elimi kavrıyor ağzına çekmiyorum elimi ısırmasına müsade ediyorum bakıyorm dişleri ufak sonra bırakıyor elimde bişey yok İçeride abdest alıcam cenabetim Köpekte içeri giriyor hırslanıyr bana içeride su yok köpek tekrar elimi ısırıyor oyuk açıyor derimi koparıyor ve yiyor bi adam sesi bana kötüler dışında kötülük edenler bulur diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnançlarınız nedeniyle ya da tabularınız nedeniyle bir dostunuz sizi uyarıyor. Eğer dinlemezseniz sizi daha da sert uyaracak sanki. Başta onu anlayışla karşılayabilirsiniz ama sonrasında izin verdiğiniz için pişman olacaksınız. Sizi değiştirmeye çalışacak. Gaipten gelen sesin söyledikleri önemlidir ama ben tam anlayamadım. Kötülük edenler ne bulur acaba? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA