Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FİZİKSEL ACI HİSSETMEK

01.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen salih
Kocamın rüyasıdır..Rüyamda Özgür hoca terasta yürürken rüzgarın etkisiyle aşağı düşüyor ve sağ ayağı parçalanıyor.Alıp hastaneye götürdük.Yoğun bakım servisinin içinden doktorunyanına giderken sedyede yatan bir bayan hasta elimden tutup tırnağını elime geçirdi.hemşire tırnagını geçiren hastayı yatagına yatırıp sana kahvaltı getireceğim dedi. devam ettik yola,baska bir bayan hasta tuttu kolumu bir hemşire tekrar yatagın içine oturtturdu.uyandığımda elimdeki tırnak acısını hissederek uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Özgür hoca ani bir değişimle yerinden, kariyerinden olabilir ama bu durum ona maddi değil, manevi zarar verecek. Eşinizin nesi oluyor bilmem ama ona destek olmak isteyince aynı durumda ya da benzer şekilde olanlardan kıskançlık görebilir. Kendi tırnaklarını eline batırmıştır. Fiziksel acıları ya da rüya sırasındaki etkileri karşılıklı olarak kendimiz eyleme dönüştürürüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA