Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARKLI ZAMANLARA AÇILAN KAPILAR GÖRMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eda ulu
Rüyamda yanımda babamın teyzesiyle beraber küçük bir odadayız benim elimde bir anahtar var ve anahtarı her çevirdiğimde farklı bir zamana açılıyor kapı. Aslında farklı bir yer sanıyorum önce, çünkü mardin e falan da gidiyoruz en sonunda bizim köyün tarlalarında açılıyor kapı ve ben kapıdan çıkıp dedemi ve babaannemi buluyorumhayattalar sonra dedeme eda olduğumu söylüyorum inanmıyor çünkü çok küçükmüşüm o zamanda etraftaki tanıdıklara söylüyorum inanmıyorlar tekrar kapıya yönelirken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu dünyaya yüzlerce kez, farklı yaşamlarla, farklı zamanlarda bedenlenerek düşeriz. Bizim ruhsal alemde bir ruh ailemiz var ve genellikle bu ailenin üyeleri ile aynı zamanda ve mekanda yaşarız. Kimi zaman kardeş, kimi zaman düşman, kimi zaman dost oluruz. Bunun amacı ruhsal enerjimizi ileri boyuta taşıyabilmek için birbirimizi törpülemektir. Bazen yeterince derin uyku esnasında bilincin alt katmanlarında daha önceki yaşamlarımızdan önemli kesitlere ait görünümleri hissederiz. Bu görünümler genelde o yaşamın en önemli anlarıdır; çoğu kez ölüm anına ait olurlar. Siz, farklı kapılar ardında yaşadığınız zamanlara göz atmışsınız. Ve akrabalarınız da o yaşamlarda size eşlik etmişler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA